KALİBRASYON LABORATUVARI

Rezonans Kalibrasyon , yemek fabrikalarının termometre,buzdolabı,soğuk hava depoları,daldırma termometre vb. cihazların kalibrasyon ölçümlerini sertifikalı olarak yapmaktadır.Ayrıca endüstriyel sektör , otel , turizm , makine , gıda , otomotiv , kimya , tekstil vb konuda faaliyet gösteren bir çok fabrika ve sektöre hitap etmektedir. Firmamız kalibrasyon firmaları arasında Türkiye'nin önde gelen kuruluşlarındandır

Sıcaklık Kalibrasyonu

Sıcaklık kalibrasyon ölçümlerimiz -50 c ile 1100 c yerinde ve -20 c ile laboratuvarımızda yapılmaktadır.

Devamı

Terazi kalibrasyonu

Terazi kalibrasyonlarımız E2 1 mg ile m1 700 kg yerinde veya laboratuvarımızda yapılmaktadır.

Devamı

Basınç kalibrasyonu

Basınç kalibrasyon imkanımız mbar , psi , Kg/cm2 , inch/H2o , metre/H2o , mmhg , atmosfer cinsinden ölçülebilir olup , Max 100 bar'a kadar yapılabilmektedir. Kalibrasyon ölçümlerimiz izlenebilir sertifikalı olarak verilmektedir.

Devamı

Elektriksel kalibrasyon

Elektriksel kalibrasyon hizmetlerimizde avometre,multimetre kalibrasyonu , frekas jeneratörü kalibrasyonu , osiloskop kalibrasyonu , voltmetre kalibrasyonu , dc güç kaynağı kalibrasonları ilgili standardlara göre yapılır ve sertifikalandırılır.

Devamı

Boyutsal kalibrasyon

Boyutsal ölçüm cihazlarınızın kalibrasyonu laboratuarımızda veya yerinizde yüksek doğruluk ve hassasiyette ölçümlerle ilgili standardlara göre yapılır ve sertifikalandırılır.

Devamı