KURUMSAL

Şirketimiz kalite yönetim politikasını geçmişte olduğu gibi sürdürmeye devam etmektedir ve bu noktada kalite yönetimini belgelendirmiştir. Firmamız Türk akreditasyon kurumu Türkak ve Alman akreditasyon kurumu Tga onaylı kalite yönetim sistemi belgesine sahiptir.

Firmamız elektronik laboratuvarında gerek tıbbi cihazlar gerekse teknoloji adına bir çok alanda çalışmalar yapmaktadır. Kaliteli , alanında uzman eğitimli kadromuzla birlikte her geçen gün daha ileriye adım atmaktayız.

Rezonans ; Sektörde 14 yılın vermiş olduğu tecrübeyle teknik servis ve kalibrasyon sektörüne farklı bir bakış açısı getirmiştir.Şirketimiz bünyesinde onarımı yapılan tüm cihazlar mutlaka kalibratörlerle test edilir. İstek üzerine bu testlerimiz uluslararası izlenebilir sertifikalı olarak belgelenebilir.

Geçmişte olduğu gibi bugünde teknik alanda bir çok sektöre yine bizler destek sağlıyoruz.Sizlerin memnuniyetinden gücümüze güç katarak ilerlemeyi kendimize ilke edindik ve bu yolda daha ileriye gitmeyi hedefliyoruz.

Misyonumuz

Amacımız kalibrasyonl ve elektronik sektöründe standartlarımızı oluşturup , müşterilerimizin ihtiyaçlarına en kaliteli ve kalıcı çözümler üreterek marka haline gelmektir. Taklitçi değil üreten ve geliştiren olmayı hedefliyoruz.

Vizyonumuz

Sizlerin istek ve beklentilerine göre sistemimizi geliştirerek kalite standartlarımızla uygunluk gösteren firmalarla sürekli bir iş ortaklığı kurup , planlı olarak büyümektir.

Şirketimizin hedefi çok kazanmak ya da büyük olmak değil , az olsun helalinden olsun düsturuyla hareket etmektir.  Şirketimizde uzmanı olmadığımız hiçbir cihaz veya makineye müdahale edilmez.  Kalibrasyon ölçümlerimiz yerinde veya laboratuvarımızda olsun tam anlamıyla kurallarına uygun sistem uygulanır ve hakkaniyet çerçevesinde fiyat politikası ile işlem yapılır.

 

Referanslarımız

Apaydın Yemek Fabrikası  Kocaeli
 Garanti Yemek Fabrikası Kocaeli
 Türkmen Yemek Fabrikası Kocaeli
 Kocaeli Huzur Evi Müdürlüğü
 Alkur Kapı Fabrikası Sakarya
 Hedef Metal Yapı Sistemleri Düzce
 Gebze Diş Protez Laboratuvarı Kocaeli
 Bb Tekstil Gıda A.Ş. Kaynaşlı / Düzce
 İntegro Gıda A.Ş. Kocaeli
 Eskar Gıda A.Ş. Kocaeli
 Cem Bialetti A.Ş. Kocaeli
 Korçelik Isıl İşlem Kocaeli
 Oklu Metal Fabrikası Kocaeli
 Standard Profil A.Ş. Kocaeli
 Teskon Mühendislik Kocaeli
 Emerson Process İstanbul
 Arçelik Elektronik A.Ş. İstanbul